OKcerami.com

donice & kominki

hecho Mexico

OKcerami.com jest najlepszym źródłem meksykańskiej ceramiki ogrodowej online. Utrzymujemy bardzo wysoki standard jakości, ponieważ nasze produkty są tworzone z wysokiej jakości materiałów wykonanych przez wykwalifikowanych rzemieślników.

 

Zauważysz, że nasza ceramika ma czyste linie, skomplikowane detale i jest pomalowana jasnymi i żywymi kolorami. Efektem jest kolor, który wyróżni się w każdym domu lub ogrodzie. Nasze produkty są ręcznie robione, pojedynczo w Meksyku, a nie są produkowane masowo przez maszyny za granicą.


Jesteśmy dumni z bezpieczeństwa sprzedawanej przez nas ceramiki, ponieważ nasze produkty są wyjątkowo bezpiecznie zapakowane, aby chronić Twój nowy zakup. Wysyłamy lub dowozimy do Ciebie z centralnej Polski, więc możesz spodziewać się, że otrzymasz swoje przedmioty w ciągu kilku dni zamiast kilku tygodni lub miesięcy od międzynarodowych sprzedawców.


Witamy w OKcerami.com!

 

 

Jeśli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat któregokolwiek z naszych produktów zapraszamy do sklepu i na blog.

 

 

Wiele osób na świecie nie wie o jakości, różnorodności i pięknie meksykańskiej ceramiki i dlatego oferujemy je naszym Klientom i chcemy,
aby nasi Klienci mieli zaufanie do źródła autentycznej, najwyższej jakości produktów.

 

Image by Jezael Melgoza

Kontakt

09410 Płock ul.Wiadukt 1 (punkt odbioru)

+48 536 497 118

Image by Filip Gielda
 • to odbiór osobisty z puntu wydawania od poniedziałku do soboty

  0 zł
 • do 150km dostarczymy bezpośrednio przesyłkę własnym transportem

  59 zł
 • to odbiór bezpośredni ze współpracującym z nami Centrum Ogrodniczym

  59 zł
 • Tumblr Ikona społeczna
 • a

Skontaktuj się z nami +48 536 497 118

konto mBank PL23 1140 2004 0000 3402 7829 6051

©2018 OKcerami.com